Tenet Lojistik

Türkçe English Deutsch Français Italiano Español Russian Arabic

Hizmetler

Depo, Antrepo, Lojistik Hizmetler

Tenet Lojistik ithalat ve ihracat ayağında ve tüm yurt içi operasyonlarınızda antrepo, depo ve lojistik hizmet faaliyetlerini müşteri odaklı ve ekonomik çözümlerle sağlamaktadır.

Detay

Karayolu Taşımacılığı

Avrupa'daki güçlü network yapısı ile ithalat, ihracat komple ve parsiyel TIR taşımalarınızı istediğiniz yerden istediğiniz adrese tam zamanında, sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

Detay

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu nakliyesinde, sektörde önde gelen hatlar ile yaptığımız özel anlaşmalar doğrultusunda tüm dünya limanlarında parsiyel ve full konteyner taşımalarınızı güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Detay

Havayolu Taşımacılığı

Hava kargo operasyonlarında, Bursa Yenişehir Havalanındaki kargo tesislerimizde tam teşekküllü hizmet verilmektedir.

Detay

Demiryolu Taşımacılığı

Yurt içi ve yurt dışı yük taşımalarınızda demiryolu taşımacılığı hizmeti ile düzenli ve ekonomik bir taşıma hizmeti veriyoruz.

Detay

Fuar Taşımacılığı

Katılacağınız fuar, kongre, seminer gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için Tenet kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

Detay

Gümrük Hizmetleri

Gümrük işlemlerindeki partnerimiz SYK Gümrük Müşavirliği, bünyesinde bulunan en son teknolojik yenilikleri kullanmakta olup uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile gümrük müşavirliği hizmeti vermektedir.

Detay